Fleabag_TV_Series-510144968-large.jpg
Phoebe Waller-Bridge / „Fleabag”/ Credit : Prime Video
Jonah Hill i/and Emma Stone / „Maniac” / Credit : Netflix
hhh.jpg
Martin Freeman / „Fargo” / Credit : FX
Maniac-plakat-fot.-Netflix-1170x1735.jpg

Jest to serial początkowo stworzony jako jednoosobowa sztuka napisana przez Pheobe Waller-Bridge, która jednocześnie wciela się w nim w tytułową rolę. Spektakl ten zyskał sporą rozpoznawalność po początkowym wystawieniu w londyńskim teatrze Soho, co następnie umożliwiło jego adaptację przez rodzime BBC. Obecnie można go obejrzeć w serwisie Amazon Prime.

Fleabag to komedia pełna... Czytaj Więcej

Serial ten jest luźno oparty na filmie „Fargo” stworzonym przez braci Coen w 1996 roku, a w jego obsadzie pojawiają się tacy aktorzy jak Martin Freeman
i Billie Bob Thornton. Chociaż jego klimat nadal pozostaje w tym samym tonie co oryginał, nie powtarza on żadnej z oryginalnych historii postaci kultowej produkcji.

Fargo to mroczna...Czytaj Więcej

Jest to miniserial napisany przez Patrick’a Somerville’a, oraz wyreży- serowany przez Cary’ego Fukanagę, którego niezwykłe umiejętności mogliśmy podziwiać już wcześniej w pierwszym sezonie innej produkcji o nazwie „True Detective”.

W role główne wcielają się tu Emma Stone, Jonah Hill, a także kilku mniej znanych aktorów, takich jak Julia Garner i Jemima Kirke.
Fabuła Maniac rozgrywa w wizji...
Czytaj Więcej