press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

Kuba Kolmasiak

Zapalony grafik 

Odpowiedzialny za grafikę i dozę kreatywności

Od początku wychowywany byłem w bardzo techniczno-manualnej rodzinie przez co, mój pogląd na sztukę i artyzm był mocno stąpający po ziemi. Moja przygoda z grafiką zaczęła się od nauki rysowania i powoli ewoluowała do stricte grafiki użytkowej.
Interesuję się architekturą i zastosowaniem sztuki w życiu codziennym. Kręci mnie współczesny rynek muzyczny i jego zmiany na przestrzeni lat, przede wszystkim, mówiąc o potrzebach rynku i internetu.

Kocham...

...Spędzać wieczory na poszerzaniu swoich umiejętności graficznych, popijając herbatę z syropem pigwowym i rozmyślając nad minionym dniem,. Kocham też podróżować i planować coraz to nowsze, spontaniczne wycieczki, które w konsekwencji pomogą mi poszerzyć moje horyzonty i zwyczajnie na chwile się odciąć.

Marzę o tym by...

...Młodzi ludzie bardziej dostrzegali siebie nawzajem i aby nie bali się podjąć działania. Aby świat nie był zamknięty na siebie nawzajem, a możliwość poznawania czegoś nowego nie była jedynie atrybutem statusu społecznego.

Dlaczego tu jesteśmy?

Bo chcemy wierzyć w to, że pojedyncze jednostki są w stanie popchnąć innych do działania. Bo chcemy mieć możliwość pokazać swój punkt widzenia innym pokoleniom.