press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

Laura Korzekwińska

Uzupełnia team lumpexu swoją wrażliwością i innowacyjnością odpowiedzialna za stylizacje, poezje, formy pisane i niekonwencjonalne pomysły

Dwadzieścia lat temu przyszłam na mały, częstochowski świat, gdzie spędziłam 18 lat swojego życia, dorastałam, budowałam swoją dojrzałość i mentalność i niewątpliwie związałam się z tym miejscem emocjonalnie, przeżywając pierwsze wielkie i małe, destruktywne i twórcze zarazem momenty mojego życia. Wszystko to przygotowało mnie, by rozwijać się w Krakowie na studiach, ale również pokazało, że błądząc można znaleźć więcej niż szukając, ponieważ wciąż poszukuję swojego miejsca na świecie. Jestem wdzięczna, bo to w częstochowskim świecie zdobyłam serca najwspanialszych ludzi, którzy teraz wypełniają moje życie i dzięki Nim mam przyjemność tworzyć kawałek Lumpexu.

 

Kocham...

Pokonywać granice, nie do przekroczenia w mojej podświadomości, stawać się dzięki temu silniejszą, słuchać ludzi, którzy tego potrzebują, dzięki temu stawać się bogatszą o tę wiedzę i malować świat ich słowami, zdawać sobie sprawę, że każdy na świat patrzy w unikatowy sposób, przez własny pryzmat i potrafić doceniać wtedy Oczy Każdego Człowieka, (bo?) to piękne, bo naprawdę wtedy i właściwie głównie wtedy czuje niesamowity przypływ energii od ludzi, dlatego właśnie Ich kocham i kocham uczyć się Ich kochać, ponieważ to trudna sztuka, kiedy nie lada wyzwaniem jest obcowanie w otaczającym nas świecie.

 

Marzę o tym by...

Czasem zniknąć na chwile i uciec od zgiełku, albo od przytłaczającej ciszy, ale najbardziej marzę by dostrzegać w pierw w ludziach dobro i bombardować tylko pozytywną energią- nigdy, niczym innym, żyć szczęśliwie i mieć możliwość czerpania satysfakcji, przez całe życie. Dzielić się tą dobrą energią. Tak by móc umierać każdego dnia i każdego następnego rodzić się na nowo.

 

Dlaczego tu jesteśmy?

Kiedy patrzę na Nasz Team widzę wszystkich razem- wyjątkowych i każdego z osobna- wyjątkowego, nosi w sobie wiele dobra, jedyny w swoim rodzaju i właśnie tą wyjątkowością patrzenia na świat i sztuką chcemy się podzielić, chcemy zrzeszyć innych, minimalizując podziały, tak by w różnych najróżniejszych aspektach na totalnej ‚zajawie’ robić coś razem, tworzyć coś wspólnego, tworzyć razem sztukę w otaczającym świecie, łapać dobro z ludźmi i je poszerzać dla ludzi.